Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok otthon robotot...

Czifa botond kérdése:

Hogy tudok otthon robotot építeni?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna egy olyan emberszerű robotot, ami szuperlogikájú, és segít mindenben. Ezt régebben hülyeségnek tartottam, de mot rászántam magam.

2014. márc. 13. 14:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi sértés. Te sérted meg a szakembereket azzal, hogy úgy képzeled, hogy ez is "Pistike szinten" működik, és majd valaki öt sorban leírja neked, amit mondjuk a Múegyetemen Mechatronika címén 5 évig tanítanak, és az 5. év évén jut oda a hallgató, hogy képbe kerül arról, hogy mit nem tud még. Annyi alapozó tudást kap, hogy tudja, merre menjen tovább...


Te meg itt pattogsz... hidd el, valami attól nem lesz egyszerű, hogy te egyszerűnek képzeled, mert bonyolult dolgokat - elegendő információ hiányában - nem tudsz elképzelni. Minden csak addig egyszerű, ameddig általánosságban kell "szakérteni róla". Ezért van tízmillió szövetségi kapitányunk és tízillió Forma-1 versenyzőnk. A fotelben a seggét vakarva mindenki k..va jól tudja, hogy kéne csinálnia annak, aki amúgy a valóságban is ezzel foglalkozik. Te is olyan szépen el tudod képzelni, hogy milyen baromi egyszerű egy szuperintelligens robot megépítése, csak az a sok önző rohadt válaszoló nem akarja neked három sorban leírni ide.


Ébred már fel kisfiam, ameddig még finom voltam és nőies...

2014. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!