Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti milyen táblagépet vennétek,...

Ti milyen táblagépet vennétek, ha csak internetezésre és képeket tartalmazó PDF-ek nézegetésére kellene?

Figyelt kérdés
Bármilyet mondhattok, mondjatok minél többet, bár nem a 150-200 ezres kategóriára gondolok, az szerintem erre a célra felesleges. De szeretném ha megbízható lenne, hosszú üzemidővel.

2014. márc. 14. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Főleg otthoni netezéshez Samsung Galaxy Tab 3 10"-est, hordozni Asus MemoPad HD 7-est.


Galaxy Tab 2 7"-esem van, teljesen jó, de az 1027x768-as felbontásút ma már nem vennék.


[link]

2014. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a ASUS MeMO Pad 8 ME180A 8" 16GB szürke? Otthon is használnám, de hordoznám is. (Egyetemre. Elvégre könnyebb, mint az anatómia atlasz.)
2014. márc. 14. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A tab 3 egy ipari hulladék, és nagyon túl van árazva. Jó a memo pad, de az árából megveheted a az új nexus 7-et, ami, igaz csak 7 colos, de sokkal jobb az ár-érték aránya. 10 colosból meg nexus 10-et vennék ebben az árban.
2014. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó a Memo Pad 8 is, olvasásnál +1 col is sokat számít,

én hordozhatóság szempontjából a 7-eseket azért kedvelem, mert azok pont zakózsebre méretezettek, a 8-as már nem fér bele.

2014. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hátizsákban cipelném, nem zakózsebben akartam :D Szerintem ez lesz... a 7es kicsi szerintem ábrák nézegetéséhez, a 10,1-es meg nagy szerintem már.
2014. márc. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!