Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?...

Milyen laptopot ajánlotok? (i3, i5)

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is érdekelnek. Milyen laptopot ajánlotok i5-ös procival, 150-160.000 környékén? Vagy egy olcsóbb i3-asok közűl a jobb fajákat.

2014. márc. 15. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok írni bocsánat :D
2014. márc. 15. 18:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés mi a prioritás. Hordozhatóság (kisebb képernyős, könyebb) vagy kényelmes használat (nagyobb képernyős, nehezebb) , anyaghasználat legyen minőségibb, vagy a hardver teljesítménye.


Én magamnak fél éve Asus X550CC-t vettem i3-3217U, 4 GB RAM, 500 HDD, Geforce 720M 135 ezerért. Prioritások ezek voltak: bizalom a márkában,kellemes design, kényelmes használhatóság, összességében korrekt teljesítményű vas (X550CC van 260 ezer körül is erősebb hardverrel, de nekem felesleges erősebb vas). HD Ready felbontású a képernyője, ezen felbontásban még játékokat is viszi. Amihez azért kevés: profi videószerkesztés, 3D tervezés, informatikai architektúra tervezés virtuális számítógépek konfigurálásával.

2014. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! És, szerintem nekem sem kellene olyan erős gép. Mivel, egyenlőre nem használnám olyan dolgokra. :) Köszönöm mégegyszer is!
2014. márc. 15. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!