Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek alapanyagot?

Honnan szerezzek alapanyagot?

Figyelt kérdés
Van egy iskolai pályázat ahol hulladékból kell építeni egy elektromotort csak az a baj hogy nem tudom honnan szerezzek hozzá alapanyagot.

2014. márc. 16. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Most van lomtalanítás, igaz már nem lehet kukázni, de kötve hiszem bárki rádszólna. Ha rád szól azt mondod kidobtál véletlen valamit.
2014. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy deszkalap, két darab százas szög, négy rajzszög, három gemkapocs és kb 3 méter réz tekercselőhuzal kell hozzá, és tudsz építeni egy működő motort.

Kb. a te korodban én is megépítettem fizika órára, hihetetlen gányul nézett ki, de működött.

Sajnos a leírása még a net előtti időkből van meg, papír alapon.


A neten van sok helyen egy jóval egyszerűbb változat, percek alatt elkészíthető:

https://www.youtube.com/results?search_query=electronic%20mo..

2014. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nekem szükségem lenne 2 darab vastömbre melyet vasmagként tudnák hasznosítani, egy állandó mágnesre, meg rézdrótra de a rézdrót nem annyira fontos mert azt valahonnan majd tudok biztosan szerezni de a vasmag és a mágnes nagyon kéne. És monjuk a legjobb lenne azt kukázás nélkül megoldani.
2014. márc. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!