Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szerezzek ilyen (az...

Honnan szerezzek ilyen (az igényeimnek megfelelő [bővebben lent]) telefont?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen a márkája, csak legyenek meg az alábbiak:

qwerty bellentyűzet

vaku vagy zseblámpa funkció,

micro SD kártya bele menjen,

micro USB-s töltő (amivel egyben a gépre is lehet csatlakoztatni és adatátvitelt lebonyolítani),

kártyafüggetlen

3,5 jack dugó



Kerestem neten, de sehol sem találtam, ahol lenne. Ha tudnátok segíteni, megköszönném!


2013. júl. 26. 20:30
 1/6 nikimeszaros ***** válasza:
0%
Minden okostelefon tudja ezt ha nem szolgáltatónál veszed! Én ajánlom a sony-t :P
2013. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az arukereso.hu-n szoktam nézelődni. Azon belül a műszaki cikkek kategóriában pont első a mobiltelefon. Ott részletesen tudsz keresni, leírja a telefonok részletes adatait, tulajdonosok véleményeit, és több bolt/áruház árajánlatait garanciával együtt!

Remélem, hogy tudtam segíteni! :)

2013. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1-nek:

Ilyen hülyeséget felesleges volt írnod, mert az teljesen mindegy, hogy szolgáltatónál veszed e vagy sem, ugyanis nem a szolgáltató gyártja a telefont... A szolgáltató nem szerel ki a telefonból semmit... A kérdező által írt dolgokra csak a független-re igaz amit írtál.


Kérdező:

Fizikai vagy virtuális qwerty billentyűzetre gondoltál?

Ha független telefont akarsz akkor nézz szét árukereső oldalakon, pl arukereso.hu, olcsobbat.hu, ha kicsit bővebben szeretnél megtudni telefonokról dolgokat, akkor pl. telefonguru.hu.

2013. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fizikai qverty kell akkor blackberry készülékek illetve nokia E szériát nézd meg.
2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3as: az első szerintem arra értette, hogy legyen kártyafüggetlen.
2013. júl. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A SonyEricsson Xperia X10 mini pro-nak van fizikai qwerty billentyűzete, és minden amit leírtál; USB-csatlakozója is van, de nem tudom, hogy a micro USB-töltővel mi a helyzet.
2013. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!