Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik előfizetés hasznosabb?...

Melyik előfizetés hasznosabb? PS+ vagy Xbox Live Gold?

Figyelt kérdés
Szeretnék konzolt vásárolni,de nem igazán vagyok tisztában az említett előfizetésekkel. Arra lennék kíváncsi,hogy melyikkel kapok jobb,újabb,több játékot,melyik milyen plusz funkciót nyújt a felhasználójának stb.Láttam egy listát a ps+-os instant játékokról,de gondolom nem adnak hozzá annyit,hanem évente/hónaponként cserélgetik,vagy tévedek?

2014. márc. 18. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

PS+, nem kérdéses.

Több játék jár, ráadásul azok jobbak is, szóval nem kérdéses.

Az egyetlen, amibe bele lehet kötni, hogy Live-on megkapsz egy játékot az örökre a tiéd, és ha már lejárt az előfizetésed akkor is használhatod őket, míg PS+-nál csak akkor tudsz játszani a játékokkal, ha van aktív PS+ előfizetésed. De hülye lennél lemondani az előfizetést, hisz minden hónapba jönnek az újabb játékok.


Egyébként úgy működik a dolog, hogy elsőnek elérhető 12 játék amit instant letölthetsz (ezért is Instant Game Collection a neve), de ezek közül minden hónapban kiesik 3-4, ami helyett jön 3-4. Viszont ha te már "megvetted" őket (ingyen voltak, szóval a "megvett" nem a legjobb szó, de a lényeg, hogy beraktad a kosárba) akkor hiába kerülnek le a listáról, te azzal akármikor játszhatsz (feltéve, ha van aktív előfizetésed). Nekem is így van már kb 50 "nagy" játékom PS3-ra (amiket lemezen is kiadtak, és tényleg AAA kategóriások) és minimum 50 indie játék, amiket nem adnak ki lemezen, csak digitálisan a PS Store-ból tölthetők le (ez nem jelenti azt, hogy minőségük rosszabb lenne, csak ezek kisebb költségvetésből készülnek, egy kisebb, független csapat által, stb, és pl. egy Guacamelee, Limbo, Outland vagy Lara Croft and the Guardian of Light-tal jobban elvoltam, mint egy több millió dollárból készülő CoD-dal vagy társaival). És ezen kívül vagy 30 PS Vita játékom is van és 5 PS4 játékom is, így ha valamelyiket megveszem akkor már van is rá egy kisebb gyűjteményem.

Ezen kívül amit a PS+ még nyújt az az, hogy automatikusan bekapcsol minden nap X órakor a PS3 (ha beállítod, ez természetesen nem kötelező) és leszedi neked a patcheket ha van játékhoz, ha jön egy szoftverfrissítés PS3-hoz azt is, a játékmentéseidet automatikusan feltölti a felhőbe, ami nem rossz, ha egyszer meghibásodna a PS3-ad, amire egyébként kevés az esély, de előfordulhat, és szinkronizálja a megszerzett trófeáidat. Live nem tudom tud-e ilyet, de a legfontosabb funkciója mindkét szolgálaltásnak úgy is az ingyenes játékok, amik PS+-on egyszerűen jobbak.


De ha eltekintünk az előfizetésektől akkor is jobb a PS3, hisz sokkal több exkluzív játék van rá, és ingyenes a multi.

2014. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,szerintem akkor meg is van mit vegyek meg.
2014. márc. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!