Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one vagy ps4? azt tudom...

Xbox one vagy ps4? azt tudom hogy xboxhoz a multihoz kell live előfizetés. De melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy xboxhoz a multihoz kell live előfizetés..de melyik éri meg jobban? és értelmes válaszokat kérnék..indokkal..és akinek volt xbox 360 meg ps3 is melyik jött be neki jobban? és miért? köszönöm előre is
2013. nov. 5. 22:09
 1/2 JulesM111 ***** válasza:

Nekem XBox360-as van.

PS3 vasa jobb, mint a box, és tud Blurayt lejátszani, meg ingyenes a multi. A legtöbb game ki sem használja a vas erejét.

Miért Box? Sokkal jobban néz ki, jobban tetszett a joy. A fizetös live nem gond 10pénz/év, ezt mondjuk úgy is, hogy játékban visszaadja az M$.


XboxOne és PS4 vasilag kb ugyan az. PS4 mellékszolgáltatása a közösségi dolgok, az új box pedig a TV-re hajaz.

A 4. Generációs konzol vásárlásával várok egy-két évet.

Miért?

Túl gyorsan jönnek, lehet, hogy az elsö eresztés hibás lesz.

A fejlesztök nem tanulták meg programozni rendesen.

Az új generációtól szeretnék valami új játékélményt kapni, nem csak egy szép grafikát.

Mindkét konzol inkább szórakoztató centrumnak képzeli magát, ahol két facebook bejegyzés között nyomsz egy angrybirds casual gamet

Emiatt parázok, hogy lehet a casual gamerek mikrotranzakciós világára építenek, nem a hardcore gamerekre.

4. generáciò egyelöre nem éri meg, várni kell velük.

2013. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. nov. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!