Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés
tönkre ment a laptopom és inkább egy tabletre ruháznék be,ha meg éri,ha nem. segítsetek kérlek találni egy olyan tabletet ami legalább 11 colos vagy annál nagyobb,inkább nagyobb! van egy külső vincseszterem és egy zsinóros szóval eddig a laptop bol nyerte az energiát és ezt szeretném a tablettel is használni,könyvolvasásra,filmnézésre netezésre ,zene halgatásra szeretném használni, essetleg ha valami iskolai bemutatót kell készítenem vagy dokumentumot akkor arra.és valószínűleg majd használtat veszek,maximum olyan 70-80 ezer forintot szánok rá,de inkább kevesebbet.előre is köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 18. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
[link] Ez a legjobb ilyen árkategóriában!
2014. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hu ez nagyon tetszik, essetleg küldenél egy linket a tulajdonságairol is? androidos? fut rajta tample run? kimeljenek meg az ehhez hassonlo rövid agyú hozza szólók :) segitseget kertem nem azt hogy egy gyökér viccet csinaljon a kérdésemből ;)
2014. márc. 18. 16:45
 3/9 SylwerStone ***** válasza:

Már nem azért, de az egy Ebook olvasó.

Ennyiért nem fogsz 10"-tól nagyobb normális tabletet venni

70-80k-ből talán kijön az új Nexus 7 (ami csak 7")

[link]

2014. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hasznaltat is veszek ,nem kell vadi új,majd ha befejezem az iskolát,és lesz rendes fizetésem veszek rívosabb összegért egy rendes gépet,
2014. márc. 18. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"legalább 11 colos vagy annál nagyobb"


Itt bukott meg az egész.

A tabletek vagy 7"-esek, vagy 10"-esek, és a kettő között is van még (pl. iPad mini 7,9", meg Samsung-nak pár 8-8,4"-es tabletje).


Létezik 10"-nél nagyobb tablet, de azok ritkábbak, és 70-80k-ért nincs se használt, se lopott, se semmilyen.

Na jó hazudtam, egy van, de az minden téren hulladék, de ha gondolod nézd meg milyen: Yarvik Xenta 13c TAB13-201



Ezen kívül már 100k a legolcsóbb, és akkor az sem valami jó még.


És gondold újra, hogy biztos 11+ inches tabletet akarsz-e. Lehet elsőnek azt hinnéd, hogy a nagyobb a jobb, de érintőkijelzőnél másabb a helyzet. Ha túl nagy akkor már nehéz használni, a 10" még határeset, valaki a nagy tabletet szereti, de annak sem kéne 10"-esnél nagyobb, legtöbb ember meg kifejezetten a 7-8"-es tableteket veszi, mert az jobb méret.

10" felett már csak egérrel/billentyűzettel lehet normálisan használni egy tabletet, viszont akkor az már megint egy laptop

2014. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát mostanság elég sok van de nekem most a hp slate 6 vagy 7 bats hangszóró van benne :D de a 6-nak szerintem jobb a kinézete :) de csak a 7 kapható Magyaro.

Nem tudom tetszik-e az ipad Air/mini az is nagyon jó

2014. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor a válaszolók el sem olvassák a kérdést.
2014. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat :) vegül bele szerettem az asus me301t-be csak sajnos sehol nek talaltam rola se tesztet se bemutatot ahol a hibait is bemutatjak :/
2014. márc. 20. 04:34
 9/9 A kérdező kommentje:
kijavítanám magam,asus vivo tab,11 inches es oke dragabb volt mint 80 k de fenomenalis egy keszulek
2014. márc. 20. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!