Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen árban vannak a digitáli...

Milyen árban vannak a digitális mérlegek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha digitális konyhai mérlegre gondolsz, akkor azt már 4000ft körül is lehet venni.
2008. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi!


De inkább arra gondoltam, amin én méredzkedhetem:)

2008. júl. 23. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tud. Van olyan ami már tud testzsír összetétel is mérni. olyat 15ezeért kapsz.
2008. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 ezer körül vettem ilyet, ami testzsírt is mér elvileg.

De az az igazság, hogy ez csak a BMI testtömegindexet méri. Valódi testzsírszázalékot mérő mérleg NEM LÉTEZIK.

Ez mind rohadtnagy átbaszás, hogy zsírt, meg vizet "mér".

Úgyhogy nyugodtan vedd meg az 5000 forintos legolcsóbb mérleget, mert a többi parasztvakítás.


Sajnos én is bedőltem neki, de gyanús lett, mert nem reális értékeket mutatott. (testépítő vagyok, értek hozzá)

Egy fórumban, ahol szakemberektől lehet kérdezni, föltettem ezt kérdésnek, és az volt a lényege a dolognak, hogy ilyen mérleg nem létezik. (belinkeltem volna szívesen, de csak regisztrációval lehet belépni)

2008. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából nekem irreálisnak is tűnt, hogy testzsírt mérjen. Így meg már teljesen hiszek Neked:)
2008. júl. 25. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:
én a mediamarktban vettem 4000-ért digitális kijelzőset.
2008. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!