Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen tabletet mondani?

Tudnátok ilyen tabletet mondani?

Figyelt kérdés
Kéne nekem egy tablet, ami kb a5-ös méretű bocsánat de ezt nem tudom jobban elmondani xD szóval akkora mint egy fél a4-es lap. Persze nem pontosan akkora, csak körülbelül :) eléggé fontos hogy androidos legyen, nem olyan drága, kb 40-50 ezer forintom van rá, természetesen ha nem tudtok pont ilyen árban akkor is légyszives írjatok, hogy milyet tudtok :) Köszönöm a válaszokat előre is, nagyon kéne :)
2014. márc. 25. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit szólnál egy Alcor zest q813i hez? :) Körülbelül 50 ezer forint.

Én most egy ilyennel szemezek és.ha minden jól megy, nyárra meglenne. :) Esetleg írd be a googleba, hogy 8-10 colos tabletek. Hidd el, fogsz találni neked valót, de ha bemész egy MediaMarktba például, akkor ott simán mondanak neked 20at is egyszerre. :) Sok sikert.

2014. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!! :) bocs ha hülye a kérdés, de az a tablet amit a google gyárt (vagymi) az nem lehet androidos? Fuh nagyon nem vagyok otthon a témában ^^``
2014. márc. 30. 13:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem és egész tetszetős, ráadásul a Nexus 7-hez mondják hasonlónak, és én olyat szerettem volna, csak az em androidos ezért lemondtam róla, de ez tökéletes!! köszönöm szépen!!!
2014. márc. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!