Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy hónapja vettem point of...

Monitta20 kérdése:

Egy hónapja vettem point of wiew mobil 720 típusú androidos tabletet. Az utóbbi időben állandóan kilép az alkalmazásokból, magától bezárja használat közben. Meg tudja nekem valaki mondani hogy mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Amikor először elkezdte csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és tettem rá vírusírtót, de a helyzet nem változott.
2014. febr. 21. 10:38
 1/9 Tengor ***** válasza:
Ennyi pénzért sokkal többet ne is várj! Valószínűleg memória hiba állhat a hibajelenség hátterében. Garanciáztasd le!
2014. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert gagyi fos. Azt hitted 15-20k-ért normális minőségi tabletet kapsz?
2014. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van még rajta garancia, és nyilván ha több pénzt szántam volna rá akkor jobbat veszek. Engem az érdekelne h tudok e csinálni vele valamit, hogy ne lépjen ki a programokból.
2014. febr. 21. 10:52
 4/9 Tengor ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy garanciáztatod.
2014. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hogyan tudom megcsinálni?
2014. febr. 21. 11:13
 6/9 Tengor ***** válasza:
Előkeresed a garancia papírokat és az ott megadott cégeket felkeresed. Esetleg megkeresed a helyet ahol vetted és megkérdezed, hogy hol lehet garanciáztatni.
2014. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2014. febr. 21. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy legyen valami informatív hozzászólás, próbáld ki a DU Speed Boostert és, ha úgyis rossz akkor vidd vissza!
2014. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy segítene. Én is úgy gondolom, hogy ram hiba.
2014. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!