Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Házilag DVR? Hogy Lehet?

Házilag DVR? Hogy Lehet?

Figyelt kérdés

Hogy lehet házilag DVR-t csinálni?

mert van 3 Biztonsági Kamerám és szeretném rögzíteni a felvételt. Hogy lehet

(Nem Veszek DVR-t!nem azért mert nincs pénzem!)



2014. ápr. 1. 13:29
 1/5 Tengor ***** válasza:
Rögzíted PC-re az anyagot egy (v. több) megfelelő átalakító kártya segítségével.
2014. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pc-re hogy lehet?
2014. ápr. 1. 21:22
 3/5 Tengor ***** válasza:
Be kell szerezni olyan átalakító kártyákat, amikre rá lehet kötni a kamerákat (hacsak nincs a kamerákon USB v. Ethernet, mert ez esetben erre nem is kell költeni). Ezután kell egy program, ami veszi a kamerák jelét és rögzíti. Utána már jöhetnek a kényelmi funkciók: felvételek letöltése tárolról, felvételek biztonsági mentése, felvételek élőben megtekintése távolról, stb.
2014. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Analóg kamerákkal nem lesz egyszerű akkor már olcsóbb venn egy DVR-t ami 24-25 ezér bruttóért már van [link]

Kártyát venni amivel a 3 kamera jelét fogadni tudod az többe fog kerülni. Rögzítő program is kell és ráadásul annak a pcnek mindig menni kellene.

Másik kérdés a beállítás pl mozgásra induló felvétel megoldása kameránként. Én még olyan programot nem találtam ami ezt zökkenő mentesen megoldaná több kamera esetében nem beszélve a megfelelő tömörítésről.

Windows szerintem igy kiesett.

Linuxot nem használok, de azt tudom hogy a DVR-eken linux van ergó elképzelhető, hogy linuxon ezt a kérdést megelehet oldani.

Szóval ha kihívásként gondoltad akkor jó, de egyébként szerintem kár vele küzdeni mert van kész elérhető működő megoldás :-)

2014. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!