Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért villog a Routeremen a...

Zoliba'csi kérdése:

Miért villog a Routeremen a fogaskerék mindig?

Figyelt kérdés
TP-LINK Routerem van és mindig villog rajta a fogaskerék jel.... gondolom bekell valamit állítani de már a router oldalán (192.168.0.1) a quick setup-ot megcsináltam rebootoltam minden... de ígyis rossz szerintem mert volt rá példa egy szerverre akartam felcsatlakozni de már le voltam tiltva a szerverről....(vagyis lehet mást tiltottak le) pedig nem is voltam azelött még ott.... Valaki legyen szíves segítsen!

2014. ápr. 1. 16:12
 1/2 Tengor ***** válasza:

RTFM!

Valószínűleg a helyes működést jelzi.

2014. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Jól mondja az előző válaszoló. A kézikönyvbe benne van, hogy a fogaskerék led villogása, a router helyes működését jelzi. Akkor van baj, hogy folyamatosan kialszik vagy folyamatosan ég.


Az hogy miért tiltottak ki "x" szerverről, nem lehet megmondani ennyi infóból. Fejtsd ki részletesebben.

2014. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!