Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a 2.1es hangszóróról, megéri?

Figyelt kérdés

sziasztok egy régi vacakoló 5.1 után gondoltam visszatérni egy 2.1es rendszerhez ez fogott meg

[link]


nézzetek rá légyszíves milyennek tűnik? abszolut nem értek a hangfalakhoz, most egy évezred eleji kis össz 10wos

2.1em van, ezt szeretném váltani egy picit komolyabbra és nem tudom milyen választás lenne vagy eleve a Genius milyeneket alkot általánosságban köszi mindenkinek


2014. ápr. 1. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű annyit tudna visszaadni, amennyi pénzt kiadsz érte. Ilyen 5-10 eft-os PC-s cuccoktól nem kell sokat várni, de háttér zenéhez, csendes filmezéshez laptop mellé, egy átlag usernek megfelelhet.
2014. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát lényegében pc-hez lenne kötve, amolyan "mindenesnek" de gondolom nincsenek túl nagy igényeim ha a 10W-ossal is elvagyok, kérdés hogy a 48 lényegében tudna-e újat mutatni, hogy mindenből egy picivel több ileltve az álíltható magas-mély az sosem jön rosszul
2014. ápr. 1. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
A specifikációk alapján nem tűnik rossz vételnek, van egy 10 éves 2.1-es Genius szettem és a mai napig meglepően jól szól, a hangszórók elég jók benne, mondom ezt úgy, hogy van mellette egy komolyabb sztereó szettem is, 75W-os szubbal kiegészítve.
2014. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Wattok nem jelentenek semmit, ne azt nézd.

Nálam jelenleg erősítő hiányában egy szintén PC-s 2.1 12 wattos mélysugárzó kimenetéről van hajtva egy 18 colos PA subhangszóró, 96 decibel érzékeny, ház másik végén csörögnek a poharak a szekrényben "fél" hangerőnél.

Inkább próbáld meg meghallgatni valami számítástechnikai üzletben, vagy műszaki multinál, mint a Media Markt, Saturn, Electro World, és társaik.

2014. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!