Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok nekem egy headset-et...

Tudtok nekem egy headset-et ajánlani, ami csak 60 decibel hangerősségű vagy pedig a maximális hangerősség beállítható?

Figyelt kérdés
Igen én is ismerem a hangerősség állító gombot (vagy hogy hívják), de a kérdésem magyarázata anyukám munkájához köthető. A telefonos ügyfélszolgálatnál dolgozik és headset-et használ. Néha a beszélgetés nagyon halkan jön át (ekkor felhangosítja a telefont), néha pedig hangosan (vagy normál). Na mármost ha előtte fel kellet hangosítania, és a következő pedig már normális hangon lenne akkor a hang nagyon hangos lesz. Annyira, hogy az már fáj neki. (Persze ez után megint lehalkítja). Egy ideje tűri, de most már nem sokáig. Szóval szeretne egy olyat amin a maximális hangerősség vagy kevesebb, vagy pedig beállítható.

2014. ápr. 6. 11:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!