Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik olyan csendes projekto...

Létezik olyan csendes projektor, ami mellett ülve élvezhető egy prezentációs előadás? Milyen modellt javasolnátok ilyen célra kis termebe?

Figyelt kérdés
eddig hármat kipróbáltam, és mindegyik nagyon zajos. Nem tudom létezik-e megfelelő?

2014. febr. 12. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hm....én inkább egy 50"-os LCD Tv-t javasolnék. :)

Kb. annyiba kerül mint egy középkategóriás projektor.

2014. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sőt...akár egy 55-60"-os is kijön 250-300.000ből, és itt kezdődnek árban a FullHD projektorok is.


Szerintem a FullHD felbontás pedig elvárt egy mai projektornál, főleg, hogy a laptopok is már legalább 720p-t tudnak. Így elkerülhető a laptopon összerakott, aztán projektorra kivetített és teljesen másképp kinéző prezentáció problémája. :)

2014. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem értesz semmit hozzá


prezentációhoz nem kell full HD

és a TV-nek vannak hátrányai is, pl. nem hordozható

arról nem beszélve, hogy sokkal drágábbak


jó lenne, ha az eredeti kérdésre tudna válaszolni valaki

2014. febr. 14. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:

De értek hozzá :)


Kimaradt a kérdésedből az, hogy hordoznád. ;) Kérdezz rendesen! :)


Egyébként meg de, igen, jó, ha tud olyan felbontást a projektor, mint a laptopod, de legalább olyan képarányban. 720p, vagy 1080p javasolt.


És nem drágább. :) 100.000 alatt gagyi projektort kapsz.. azzal én nem prezentálnék....mert ciki...főleg cég szinten.


250-300 körül kapsz vállalhatót. És az sem veszi fel a versenyt egy normális tv-vel.

2014. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na meg...mi az,hogy "mindegyik nagyon zajos" :)

Mit csinálsz? Néma csendben prezentálsz? Nálunk a cégnél a kis tárgylóban van egy ezer éves házi belső használatú projektor, és hangja sincs.

2014. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

mondj egy márkát, amít említettél, ami szerinted csendes

nem tudom, hogy mi a ciki, de nekem csak a zaj számít, mert mellette ülünk és eddig a több százezres prezentációs projektorok is, amiket próbáltam mint idegesítő frekvencián zúgtak

2014. febr. 15. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismétlem, nálunk már csak egyetlen ezer éves 1024*768-as BenQ projektor van, ami full gagyi, de annak sincs hangja. Főleg nem zavaró hangja.
2014. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, de most teljesen komolyra fordítva.

Azért javasoltam a TV-t, főleg kis helyre, mert szebb, élesebb, kontrasztosabb, csendesebb és nem zajos.


De igaz, ha hordozni szeretnéd, akkor probléma.


Nálunk a cégnél már kiváltottuk a projektorokat, mert drága az izzó, gyenge a fénye, stb.... De mi nem hordozzuk.


Szerintem mindegyiknek lesz valamilyen alaphangja, ha más nem a ventillátor miatt lesz egy konstans zúgása.


Talán egy LED projektort lenne érdemes nézned, azt nem kell annyira hűteni, gondolom halkabb is.


Pl.:


[link]

2014. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én éppen egy LED-eset vettem, kimondottan prezentációsat, és baromi zavaró hangos és idegesítő frekvencián zúg. Vissza is vittem. Nekem is úgy tűnik, hogy a régi projektorok nem voltak annyira zajosak, hacsak nem romlottak el, de az újak zajosak alapból.
2014. febr. 17. 10:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Hm...értem.


LED-es projektorral nem volt dolgom, de gondoltam a kisebb hőleadás miatt talán kevésbé kell hűteni, csendesebb lesz.


De ezek szerint nem. Sőt, ha jól értem nem is a ventilátor zaja zavar.


Acer H5370BD projektor. Ezt találtam, mint halk projektor. 200.000 alatt van, és éppen a halk működését dicsérik. Kb. 27 dB zajszintje van.

2014. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!