Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tom aktiválni a win...

Hogyan tom aktiválni a win 7emet? Az aktivátort vagy 4szer lefuttattam, de még mindig visszaszámol. A Windows Activator LE v8.1-gyel csináltam. Hogyan futtassam le, vagy hogyan csináljam? Mit kell látnom? Valaki el tudja magyarázni részletesen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 20:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
49%

hali

ha megveszed a win7 et akkor nem kell ilyesmivel törődj beírod a key-t és kész is.

így nem lesz licensz bajod sem

2009. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom szükséged van a Windows 7-re, mivel ezzel dolgozol, enélkül boldogtalan leszel, széthullik az életed, nem lesz rendes gyerekkorod, kihullik a hajad, rákos leszel és depressziós. Csak nincsen 25e Ft-od kifizetni, mert fizetned kell a csekkeket, a rezsit, az ételt, a ruhákat és a magánnyugdíjpénztárba a havi részletet. És éppen ezért biztosan rosszul kell majd éreznem magam ha leírom: te is csak egy kis lopós, csalós ingyenélő vagy, akinek nem számít hogy nem kell igazán, ha egyszer ingyen van, akkor kell. Megvenni persze nem akarod, mert hát azt azért mégsem, de ha nem működik a lopott cuccod akkor idejössz sírni, ahogyan a tipikus magyar cigányhoz illik.
2009. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
idefigyeljetek! én normálisan felraktam a kérdést és nem csak én vagyok ezzel. én az ilyen köcsögökkel nem is foglalkozok, és azt se tudom hogy mért vannak ilyen emberek fent ezen a honlapon. akinek meg nem volt gyerekszobája azt meg sajnálom. és cigány nem vagyok, és ezzel álljál le. azt kérem, hogy normális emberkék válaszoljanak.
2009. dec. 20. 07:51
 4/38 A kérdező kommentje:
22:52-nek: megvenni nem veszem meg, mert nem büszkélkedhetünk vmi sok zsével.
2009. dec. 20. 07:52
 5/38 anonim ***** válasza:
18%
Igen mindig van valami jó kifogás amivel ki lehet bújni az alól hogy lopós cigánynak könyveljenek el. Valóban szükséged van a Windows 7-re? Akkor spórolj rá, tegyél félre pénzt, vedd meg részletre. Ha valamit könnyen el lehet lopni azt az emberek többsége gondolkodás nélkül el is lopja. Használhatsz Linuxot is, vagy vegyél egy Windows XP-t. Hát nem egyszerű?
2009. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
most megint mért nem lehet arra választ adni amit kérdeztem?
2009. dec. 20. 10:55
 7/38 A kérdező kommentje:
amugy az ország több, mint fele lopja a win 7et. nem tom h mért pont abba az emberbe kell belekötni, aki egy normális válasz adót akar. olyan erősnek hiszed magad, v mi? te is akkor akocka vagy, mint atom. gondolom te magvetted a win 7et és azért okoskodsz. idefigyelj! akinek sok pénze van, az megveszi, akinek nincs, az meg ehhez folyamodik. szolj be másnak, v ha nem tetszik, akkor húzz el jó büdös franca, és több kommentet nem kell ide irnod. a 63%-os válasz adásod elárul mindent. nem udom, hogy mért vannak fenn olyan emberek, akik csak basztatni szeretnek. kéne egy levelet irnom az admin-nak asszem.
2009. dec. 20. 11:01
 8/38 A kérdező kommentje:

*te is akkora kocka vagy, mint atom.

*gondolom te megvetted a win 7et és azért okoskodsz.

*nem tudom, hogy mért vannak fenn olyan emberek, akik csak basztatni szeretnek.

2009. dec. 20. 11:03
 9/38 anonim ***** válasza:

Amúgy nem nehéz folyamat, én egy privát trackerről letöltöttem a 7Loader.1.6.1d nevű programot, de google-ba beírod biztos le tudod tölteni.

Itt volt egy olvasd el fájl, ami mindent leírt, ezt tartalmazta:

[link]


Itt követed a loader utasításait, de ha az nem működik a bios-osat próbáld meg, sikerülnie kell, én is így csináltam.

2009. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
11%
Miért lennék kocka? Megvettem a Windows 7-et valóban, mert reális szükségem, igényem volt rá. Ha egy efféle komolyságú operációs rendszerre van szükséged akkor tudd már kifizetni. Az embereknek olyan természetes lett, hogy ha valami elérhető akkor azt el is lehet lopni. Nincs rá valós, feltétlen szükség de elveszem mert megtehetem. A fél ország lopja? Ez ám az érett felfogás. Otthon az 1-est is úgy magyarázod ki, hogy dehát a Pisti is kapott 1-est? Az ilyenek miatt mint te tart ott minden ahol tart. Szólsz az adminoknak? Azzal a kifogással hogy valaki ki mer oktatni hogy ne lopj? Nem semmi. Az árulkodós, lopós, öntelt, felfújt középosztálybeli önérzetes mindenedet, azt.
2009. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!