Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem "bootolja" be a...

Miért nem "bootolja" be a számítógép a windows 7 telepítő cd-t? (mikor megjelenik a " A számítógép CD-ről való indításához nyomjon le egy billentyűt. " a számítógép egyszerűen nem reagál, visszaszámol, majd folytatja a windows xp indítását. )

Figyelt kérdés
régi számítógépemet oda szeretném ajándékozni az egyik ismerősömnek, de előtte kicsit rendbe akartam rakni. van egy saját magam által készített windows 7 telepítő cd-m amit jól írtam ki, mivel már két számítógépet is újratelepítettem róla és azoknál semmi gond nem volt. a régi számítógépemen még windows xp van, az lehet a gond? egyszerűen nem akarja "bebootolni". a biosban átállítottam a bootolási sorrendet cdre, ki is adja hogy " A számítógép CD-ről való indításához nyomjon le egy billentyűt." csakhogy hiába nyomogatok akármilyen billentyűt egyszerűen nem reagál, mintha arra az időre egyszerűen kikapcsolna a billentyűzet (num lock jele sem világít arra az időre), aztán miután felállt a rendszer, a billentyűzet újra működik, mintha semmi sem történt volna. ez most mii?
2011. szept. 2. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vezetéknélküli billentyűzet?

Ott szokott előfordulni ilyesmi.

Próbáld usb-sel, vagy ps/2-sel.

2011. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy kihúzod és bedugod a billentyűzetet :)

Vagy próbáltad már hogy simán berakod és nem csinálsz semmit ha elindul elindul ha nem nem és ha elindult akkor sajátgép és Win7 et akarsz azt lehet ugyis inditani hogy cd-meghajtóra doubleklikk és elindul :)

2011. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Ez azért van mert lopott win ...Tessék elmenni a boltba és megvásárolni!!!!!!!!!!
2011. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!