Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy a számitó...

Csincsilla 5 kérdése:

Az a problémám, hogy a számitógépem képének megváltozott a színösszetétele olyan mintha színtévesztő módban lenne megpróbáltam megcsinálni, hogy helyreállitás és a gépet vissza tettem az időbe de ugyanúgy fent áll a probléma. ?

Figyelt kérdés

A gépem összeállitása: Amd athlon X4 750K quad core (proci) Amd radeon HD 7790 (vidikari) Windows 7 (oprendszer) 8 GB RAM Vajon mi lehet a baj?

szerintem nem a videókártya lehet a hibás mert ha letiltom akkor is rosszak a színek.

Olyan mintha színtévesztő módban lenne bár olyan beállítást sehol sem találtam megpróbáltam azt


2014. ápr. 8. 17:55
 1/1 Tengor ***** válasza:

Megmozgatod a monitor kábelt, akkor sem javul meg v. változik?

Már bekapcsoláskor is mások a színek v. csak miután betölt az oprendszer?

Másik géppel nézted már a monitort? A gépet másik monitorral?

2014. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!