Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eléggé le van mostanában...

Eléggé le van mostanában lassulva a gépem. Miért lehet ez? Segítséget kérnék!

Figyelt kérdés

Mostanában amikor World of Tankson játszok és amikor megy mellette a skype vagy a TS 3 akkor a 35-40 fps-ről lemegy 5-10-re... Elég sokszor elsötétül a gépem képernyője és ki kell kapcsolnom, és ez elég idegesítő... Most telepítettem újra Windows 7 Ultimate van rajta, ha nincs jó tippetek akkor lehet, hogy picit megtúrbóznám... Max 50ezret költenék rá vagy lehet vennék egy újat az 120ezer lenne kb. Ehhez várnék tippeket mi lenne jó.

A gépem adatati: Intel Core 2 Duo CPU 2.1 GHz, 3 GB RAM 32 bit, MSI 17 colos laptopom van.

UI: Nem nagyon értek a gépekhez...



2014. márc. 23. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezer baja lehet. Fujasd ki a ventit, hátha az is tele van. AZ ujratelepítés valódi újratelepítés volt, vagy csak frissítés? Telepítsél egy " speccy "t, és purgáld meg a vinyót vele. Ezen kívül sokat nem tudsz tenni.
2014. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jav: ccleanert telepítsél. az a pucoló...bocsi
2014. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valódi nem frissítés, nem lenne jobb ha win8-at raknék ra amúgy azt elfelejtettem írni, hogy a GPU(nem tudom mi ez) nVidia GeForce 8600M GT. Még egy kérdés ez a valami mit pucol le a gépről?
2014. márc. 24. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
energiagazdálkodási módok ott próbáld állítgatni mikor én is újratelepítettem nekem is lent volt az fps
2014. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!