Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetetlen, hogy ennyi legyen...

Lehetetlen, hogy ennyi legyen az adatforgalmam, mi a teendő? (T-mobile)

Figyelt kérdés
Notebookon modemes netet használok, és 7.-e a fordulónapom. A csomag 30G-s, amit még sosem használtam el, mert filmeket se töltök meg semmi. Múlt hónapban tudtam meg h le lehet kérdezni az adatforgalmam, így kiderült, hogy a modem adatforgalomszámlálója nem jó. Volt még bőven netem, úgyhogy mindenfélét letöltöttem, 6.-án el is használtam. Így április 7.-től kezdődött az új hónapom, csak egy-két sorozatrészt szedtem le azóta, semmi mást. A modem adatforgalomszámlálója 13G-t jelez, én kb. 6G-t tartanék reálisnak. Ezzel nem lenne gond, mert mint múlt hónapban kiderült, a modem számlálója kb. duplaannyit mér. De a biztonság kedvéért lekérdeztem az adatforgalmam ma és 24G-t írtak vissza. Ami lehetetlen. Szerintetek ez lehet vmi központi hiba vagy tényleg le fogják korlátozni a netem ok nélkül?

2014. ápr. 12. 12:46
 1/4 Tengor ***** válasza:
Mennyi volt a sorozatok adatmennyisége? Mennyi frissítést töltött le az oprendszer? Mennyi youtube videót néztél?
2014. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oprendszer tudtommal nem frissített. Összeszámoltam a sorozatokat meg hozzáadtam 2gigát az egyéb böngészésre de 6gigánál nem használhattam el többet.
2014. ápr. 12. 13:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy azt mutatja elsejétől mennyi az adatforgalmam? Mert akkor reális lenne, bár nem logikus.
2014. ápr. 12. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy a 24GB a még rendelkezésedre álló adatforgalom. Ergo valóban 6GB-ot használtál fel.
2014. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!