Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videó méret csökkentés?

Videó méret csökkentés?

Figyelt kérdés
Sziaasztok. Az lenne a kérdésem, hogy csináltunk haverral gameplayos videót. Elég hosszú. 10-20 perc lett egy rész. Frapsel vettem fel. Namost a minősége rohadt jó lett. kb 1020p De (!!!)csak az első rész (17 perc) 29,5 Gb lett. Nem nem írtam el. 29,5 gb. Azt írja a youtube, hogy még 1333 perc van hátra (feltöltésnél) Nem szeretnénk többet újravenni, mert megcsináltuk már vagy 5*.Lehet valamit tenni? ui: A videó avi formátumú.

2014. ápr. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A Fraps tömörítetlen videót vesz fel. Előnye, hogy alig terheli a processzort, hátránya a nagy méret. Ezt utólagos tömörítéssel kell csökkenteni, jó beállításokkal a minőség sem romlik látható mértékben.

Ehhez egy konvertáló program kell. Például:Freemake Video Converter.


/guglival megtalálod, nem enged linkelni ez a béna automatikus linkszűrő/


Én az mp4 formátumot ajánlom, azon belül a HD 1080p, vagy HD 720p opciót. Egyebet ne változtass inkább a beállításon.

2014. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom :D De azért köszi a gyors válaszért :D megy a zöld kéz. ;)
2014. ápr. 19. 23:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyit. Bocsi. Csak szimplán konvertáljam át abba amit mondtál, vagy kell mást is csinálni a videóval a tömörítés miatt? Vagy azt a konvertáló konvertáláskor megcsinálja? köszi.
2014. ápr. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!