Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani videótömörítő...

Tudtok mondani videótömörítő programokat? Többi lent.

Figyelt kérdés
Csomó ehez hasonló kérdést láttam de sosem találtam nekem kielégítő választ... Én pontosan ahoz használnám hogy saját magam veszem fel a videókat a Fraps nevű programmal , de az a baj , hogy 1 perc kb. 1 GB szóval ha egy 10 perces videót szeretnék feltölteni youtubera , akkor 10 GB videót amig feltölt az egy örökkévalóság... na erre a problémára azt találtam ki hogy a videó méretét kellene lecsökkenteni... na a videó méretének lecsökkentésére van külön kispecializálódott program vagy csak különböző konvertálókba van benne ez a szolgáltatás?

2013. jún. 11. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A videó méretének csökkentését hívják konvertálásnak, így egy olyant kell használnod...
2013. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
YouConvert
2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!