Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék asztali pc-hez...

Nagypapa kérdése:

Szeretnék asztali pc-hez nagyon halk tápot (kb.350 W), lehetőleg nem túl drágán. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen táp hangtalan, csupán a ventilátort kell kicserélni, más nem kelt zajt benne.
2014. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz, de mire cseréljem a ventilátort? (Vodkára?) Mert, hogy kell az egyenrángatóknak a hűtés.
2014. ápr. 22. 07:40
 3/7 Kis Peter-IStvan válasza:
vegyel olyant aminek 12-13-14 cm-es a ventilatorja , mert azok sokkal lassabban forognak , azaz altalaban halkabban mukodnek.
2014. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kis Peter-IStvan válasza:

[link]

vagy

[link]

DE en azert vigyaznek a legolcsobb dolgokal....

2014. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 8 cm-es helyére befér 0 12-es? Aligha. Az árban pedig én is olcsót, de jót szeretnék. Azért is kérdezek, hátha valakinek van már tapasztalata valamelyik típussal.
2014. ápr. 22. 11:53
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, hogy az egész tápot cseréljem 12-re. Értem.
2014. ápr. 22. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyémbe ilyet raktam, a CPU hűtést is lecseréltem, a VGA passzív hűtést kapott, így a gépnek nincs hangja.

[link]

2014. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!