Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy teszek...

Mit tegyek? Hogy teszek antivirust?

Figyelt kérdés

Megkerek valakit nagyon szepen mondja el mit tehetek:

Volt eset antivirusom , lejart a 363 napos licens letoroltem mert amugy sem szeretem .Ezt sikeresen eltavolitotam es akartam teni egy avastot mert ezt szeretem es ebben bizok.

Tehat barataimtol kertem linket es az eredeti oldalrol letoroltem az avastot es nekialtam instalalni.

lealitottam a firewalt de nem megy sehogysem.Mit tugyak tenni valaki megkerem segitsen mar soktol kerdeztem de sehol sem kapok egy megfelelo valaszt.Ne screnshoot hogy lassatok mi-t ir ki mikor instalalni akarom: [link]



#Antivirus instalalas
2014. máj. 5. 17:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha view log-ot nyomok semit sem ir ki.
2014. máj. 5. 19:05
 2/2 belapus ***** válasza:

Ha van Malwarebytes-od, azt is ki kell kapcsolni a telepítés idejére.

Esetleg érdemes lenne lefuttatni a Ccleanert is.Amikor régebben a NOD32-őt lecseréltem Kasperskyre, az sem akart felmenni elsőre, mert a NOD hagyott néhány bejegyzést a regisztrációs adatbázisban.Uninstall -> újraindítás -> Ccleaner -> telepítés.Nálam ez vált be.

2014. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!