Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi tegyek ha a windows update...

Mi tegyek ha a windows update a frissítés keresésénél állandóan újraindítást kér?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy nem sikerült megkeresni a frissítéseket, próbáljam újraindítás után. Viszont miután újraindítottam, nem történik semmi, ha pedig megint frissítést keresek, ugyan azt írja ki, tehát hogy megint indítsam újra.

2014. máj. 5. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Eredeti? Pontosan milyen Windows?
2014. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eredeti, win 7 home premium
2014. máj. 6. 11:15
 3/9 anonim ***** válasza:
A mostani frissitésnél kétszer kellett újrainditani, mert a NET keretrendszereket is frissitették. Nekem is ezt tette.
2014. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg vagy otodszorre keri, es a frissitesi elozmenylistan sem szerepelnek mai adatok. :(
2014. máj. 14. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Adobe Flash Player ActiveX csere megoldja.

Ccleaner, Eszközök, Adobe Flash Player ActiveX, bal egérgomb, eltávolítás.

Mozilla Firefox-szal www.adobe.hu, jobb sarokból megnyitod, Select all, Windows7, alatta Adobe Flash Player Internet Explorer. Download, töltsd le. Startmenű, alul Minden program, Letöltések. Megkeresed, kihúzód egérrel az Asztalra és futtasd le.

2014. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tegnapi NET Keretrendszer 4.5 frissítése magában nem elég, kell hozzá egy ajánlott biztonsági frissités is, különben a böngészők nem töltenek be oldalakat! Windows7 Home Premium 64 bites rendszer.
2014. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ja, ez csak AJÁNLOTT frissités, miért nem szerepel a hivatalosban, ha a hiánya ilyen bajokat okoz???
2014. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek köszönöm a válaszokat, de azt pl. nem értem, hogy mi köze ennek az internet explorerhez??
2014. máj. 18. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Internet Explorer több rendkívűli frissitést is kapott, az Adobe Flash Player ActiveX az Internet Explorer (és a Google Chrome) bővítménye. A Chrome-ba bele van építve az Adobe Flash Player, automatikusan frissitik. Ha nem engedélyezted az Adobe automatikus frissitést, akkor kézzel kell megtenned. A Mozilla Firefox-ba Adobe Flash Player Plugin kell, ezt úgy kell letölteni, hogy utána bezárod, mert nem tud beletelepülni. Kell még az Adobe Shockvawe Player is.
2014. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!