Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8 miért jön be állandóan...

Win 8 miért jön be állandóan ez a kép? Most lett véve 3 napja a laptop

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel áll le mindig a win8 am elég bosszantó főleg, hogy 3 napja vettem a laptopot, légyszi segitsetek :)


elöször hasznalok win8 at de pl ha ncorrol szedek le játékokat azok se mindig mukodnek, es crackelni se lehet..

Ez mitol van?



2014. febr. 1. 13:54
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
0%
Szedd le azt a szart a gépedről és rakják fel Windows 7 -et. Persze csak ha vannak hozzá driverek a gépedhez.
2014. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg azt a háttérben futó folyamatot, ami ezt okozza, és tiltsd le ! Nekem is Win 8 van jelenleg, és simán mindent meg lehet crackelni. Még a közel 10 éves játékokat is lehet futtatni. Nem kell kompatibilitást sem állítani.
2014. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne jöjj megint azzal, hogy a win7 az isten... Miért kell beszarni attól, hogy nincs start menü? 1 hét után meg lehet szokni és nem is érdekel, hogy volt start menü. Sokkal gyorsabb a rendszer és kompatibilitási problémák sincsenek. A metro felületet meg ki lehet kerülni a 8-ban 1 programmal, a 8.1-be meg bele van építve.
2014. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Én egyáltalán nem az élesen különböző GUI miatt mondtam, hanem úgy egyébként. Már kétszer sikerült 8-ast úgy gallyra vágnom hogy el se indult, pedig csak programokat telepítettem, kész röhej.

Én inkább megvárom a 9-et, az már remélem egy kiforrott Windows 8 lesz, mint ahogy a Windows 7 volt egy kiforrott Windows Vista. :)

Nem kell sietnem a váltással, hisz 2020 -ig lesz támogatása a 7-esenek, és mivel a DirectX fejlesztésével leálltak, így azzal sem tudják kicsikarni belőlem hogy váltsak.

2014. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
inkább csak akkor áll le, ha jön le valami utorrenten
2014. febr. 1. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!