Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a set-top-box-ból...

Hogyan tudom a set-top-box-ból érkező digitális jelet, analóggá alakítani?

Figyelt kérdés
Ugyanis a dvd-felvevőmet nem tudom csatlakoztatni a set-top-box-hoz, hogy rögzítsem a műsorokat, de ha átalakítanám analóg jellé, úgy már tudnám. Milyen termékeket ajánlotok?

2014. máj. 9. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A STB bármelyik analóg kimenete megfelel.(SCART,"sárga video"...stb.

Ha sikerül és működik akkor szerencse fia vagy...:)

Vannak olyan szolgáltatói boxok amelyek észlelik ha nem megjelenítőre(tv) van csatlakoztatva a beltéri,és zavart lesz a képjel...stb.

2014. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
...természetesen ez csak akkor működik ha a felvevőd rögzít jelet a bemeneti SCART(vagy más AV) csatlakozójáról.Ha csak antennajelről rögzít akkor nincs megoldás.Esetleg ha vásárolsz vagy igényelsz a szolgáltatótól műsorrögzítős beltéri készüléket.
2014. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor meg vagyok lőve, mert nem fogok azért fizetni.... És valami jelátalakító megoldaná?
2014. máj. 9. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!