Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rádiós mikrofont használóktól...

Rádiós mikrofont használóktól kérnék véleményt - hogy iktatjátok/szűritek ki a zavarásokat?

Figyelt kérdés

Én már vagy 20 módon próbáltam, de sehogy se megy.


Pedig egy abszolút jó minőségű, Shure UHF mikrofonról van szó, de az hagyján h pl a saját tápcsatlakozójáról se lehet működtetni, mert a hálózati brummot is beviszi, ezt megoldjuk aksival, na de a megoldhatatlan probléma, hogy a legkisebb egyéb zavart is összeszedi.


Használtok erre valami speckó szűrőt?

Sokszorosan árnyékolt kábellel megy a keverőbe a vevőegység, de így is sztem pont maga a vevő szedi össze a zavarokat az éterből, mert elég a legkisebb elektromos készülék a közelben, és máris ropog, recseg, kattog, stb, azaz máris bezavar.


Azért vagyok ennyire biztos benne, mert egyedül szabadtéren nem csinálja, ahol tényleg megoldható, hogy még csak a környéken se legyen más elektromos dolog (50 m kábellal elvisszük jó messze még a keverőtől is, és úgy rendben van).


Vannak tapasztalatok, megoldási ötletek?



2014. máj. 11. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!