Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egyszerű ikeás etetőszéket...

Az egyszerű ikeás etetőszéket használóktól kérdeznék? . Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ha kiveszem a lábait, akkor tudom kisszékként használni?

3 vagy 5 pontos a biztonsági öve? S lenne kedves vki lemérni, hogy a lábvégei között hány cm van (milyen szélesen állnak a lábai. Mert használaton kívül 2 szekrény között lenne és nemtom, hogy befér e. Köszi


2012. okt. 30. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisszékként nem használható.

A miénk régi, annak 2 pontos biztonsági öve van. (De mivel ETETŐ székről van szó, sosem hagyom benne a fiamat, így ez lényegtelen számomra).

Megmérni most nem tudom, mert külföldről írok, ahol Mamas&Papas-unk van, aminek 5 pontos a biztonsági öve, és a fiam ebben ugyanúgy feláll, mint az IKEA-ban. Úgyhogy ebben sem hagyhatnám magára egy pillanatra sem :-)

2012. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! 70 cm széles és 80 cm a "hossza". 2 pontos öv van hozzá.
2012. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Antilopról kérdezel?
2012. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi

most egy kicsit érthetetlen leszek :-)


2 ponton? Akkor csak a 2 oldalán van rögzítve és a lába között nincs? Persze én se hagynám ott, de a fiam fénysebességgel közlekedik és ha elfordulnék egy kanálért, már tuti ott se lenne :-)


2. ha jól értem akkor a székláb által a földön leírt téglalap 70*80cm? Mert akkor az jól szét áll.

2012. okt. 30. 14:43
 5/8 A kérdező kommentje:
3as: igen
2012. okt. 30. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igen, a téglalap eleje és hátulja 70 cm, az oldalai 80. Hát, igen. Elég széles. Igen, csak a két oldaláról indul az öv, nincs középen, csak a hasán megy keresztül. Az én lányom is örökmozgó, de még egyszer sem mászott ki belőle. Remélem, nem is fog.
2012. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lába közt maga a szék van. itt látszik, hogy milyen


[link]

2012. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi "utazós" etetőszékként használjuk, és sajnos a lányom egy éves kora óta ki tud belőle mászni. Öv ide vagy oda. (Ezt úgy értsd, hogy fel tud benne állni. Nyilván nem mászik ki, de ki tud esni. Egyszer álltam fölötte és megvártam, meddig jut, hát teljesen felállt.) Így neki nem is tudjuk használni, csak a 2 éves báttyjának, mert ő már megérti, hogy nem szabad benne felállni. Ha a kicsit beleteszem, akkor arról szól az étkezés, hogy húzogatom vissza a lábait a helyükre.
2012. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!