Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonszámot kérő oldalakat...

Telefonszámot kérő oldalakat hogyan lehetne átverni?

Figyelt kérdés

[link]

ez az oldal,melyen állítólag egyik ismerősöm arcade hecarimot nyert,de ahoz elöbb egy ilyen telefonszámos hülyeséget kéne megcsinálni,amit én nem akarok,mert hallottam már a veszélyeiről.hogyan lehetne "átverni" az oldalt,hogy azt higgye túljutottam a telefonszámos megadós részén,és megadja az állítólagos kódot?(ha van ennek egyáltalán vmi nem túlbbonyolúlt módja?)



2014. máj. 11. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeket az oldalakat átverni nem lehet, mivel az, amit te a magad részén csinálsz, teljesen mindegy, ők majd kisorsolják (vagy nem) a nyertest, de ha ki is sorsolják, lecsekkolják a telefont. Szóval teljesen reménytelen az ügy, jobb esetben adatkereskedelemből, rosszabb esetben adatlopásból élnek ezek az oldalak, és nálad sokkal agyafúrtabb bűnözők csinálják őket.
2014. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 találdki? válasza:
Hát ugy hogy..................... Így ;))))
2015. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!