Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mini usb-jack bekötésben...

Mini usb-jack bekötésben kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés
Van egy kis hangszóróm! Gyárilag volt hozzá egy olyan kábel hogy egyik vége jack másik vége mini usb! Nem találom ezt a kábelt! Boltban nem kapok! Van itthon jack és mini usb csatlakozó de nem tudom mit hová kössek! Azért kellene ez a kábel mert ezzel tudom rákötni a telefonra! Ha valaki segítene azt megköszönném!
2014. máj. 14. 17:01
 1/3 A kérdező kommentje:

Tehát egy ilyen kábelt szeretnék csinálni!

[link]

2014. máj. 14. 17:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne vacakolj vele...Ha nem kapsz boltban(medimarkt...stb???) akkor keress internetes webshopokban.

2014. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neten találtam kb. 200 ftért de a szállítási költséget akkor is ki kell fizetni! Nem tudja valaki hogy kell ezt megcsinálni?
2014. máj. 14. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!