Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Főleg itthoni használatra kéne, videók szerkesztéséhez ill. netezéshez, de ha elutazok akkor laptopot is mindig viszek, így nem szeretnék túl nagyot venni. Minél jobb aksi kéne bele, mert környezettudatos vagyok és nem szeretném sokat tölteni. Tudtok ajánlani esetleg?

2014. máj. 17. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Az ultrabook-oknak 24órás üzemidejük van, nagyon könnyűek és némelyiket ha belevágod a falba a falnak lesz rosszabb. Ezek persze nagyon drágák, de szerintem az igényeidnek megfelelhet a Lenovo Thinkpad E531c. Ez kb160 000Ft. De szerintem erre megfelel a Lenovo G505s is. Ez kb.130-140 000Ft. Bővebb információ : www.laptop.hu ;)
2014. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg két gépem van, egy, amelyik lényegében asztali gépet helyettesít (LenovoIdeapad G505), a másik egy kis öt éves IBM Thinkpad x61. Mindkettőn Windows7 van, de a nagyobbikon 64 bites, mert 4 GB a memória. Könyvtárba, hordozható gépnek a kicsit használom, könnyű és minden ugyanúgy működik rajta, játékokra persze kevés.
2014. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ilyen a kicsi, használtan vettem, semmi baja sincs, sticckel használom. [link]
2014. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!