Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb laptop márka?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Elegge valtozo a dolog, szerintem nem lehet kijelenteni egyikrol sem hogy ez most a legeslegmegbizhatobb. En barmelyik nagyobb gyarto gepet nyugodt szivvel megvennem, ha a konfig es az ar nekem megfelel.
2014. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az amelyikre a legtöbb garanciát adnak. Miért? Mert egy notebook addig notebook ameddig van rá garanciád (tapasztalatból mondom). Több márkát is kipróbáltam, hasonló eredmény volt. Legjobb szerintem az IBM volt ilyen szempontból (az IBM "T" szériás noteszei még a mai napig mennek sok embernél) de ami óta Lenovo azóta (sokak szerint) már nem ugyan az.
2014. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt a véleményem, soha ne márka alapján válaszz.

Fogalmazd meg magadnak, mire van szükséged, és keress az elvárásaidnak megfelelő készüléket.

Ráadásul ha így teszel, a neten fogsz vásárolni, és nem magyar oldalakról...

Töredék árban megoldod, ha átfogalmazod a saját kérdésed, és gondolkodsz.

2014. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
IBM, DELL.
2014. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!