Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Cb rádiót otthon is lehet...

Cb rádiót otthon is lehet használni?

Figyelt kérdés
Van egy cb rádióm, és otthon szeretném néha használni (szorakozásbol), de nem tudom az antennát hova fogjam fel. Mondjuk a háztetőre ha fel fogom akkor működne ? Ugyanojan antennám van mint amit az autonál is használunk, az jó ? Minél hosszabb annál jobban fogja a jelet, vagy hogy van ez ?
2014. máj. 27. 12:04
 1/1 anonim válasza:
Üdv.CB rádióhoz úgy tudom hogy nem teljesen jó az autó antenna bár jobb a semminél.Vannak kifejezetten cb antennák.Nekem City Star antennám van a háztetőn.Amúgy csak szinte külföldi kamionosokat hallok egy két magyar van elvétve.Honnan rádiózol?
2014. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!