Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretném használni magyarorsz...

CarlitooCandalaria kérdése:

Szeretném használni magyarországon a kanadai 110 volt-os dj lemezlejátszókat amiket kaptam de nem tudom hogyan használhatnám otthon?

Figyelt kérdés
Kaptam két Denon DNS-1000 lejátszót és haza szeretném vinni magyarországra de nem tudom hogy lehet-e otthon használni mert itt 110 volt-os árramal megy minden. Azt tudom hogy konektorba be tudom dugni egy pár száz forintos csatlakozóval de azt nem tudom hogy az áramot az le is csökkenti vagy nem.
2012. dec. 31. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak laptopról van tapasztalatom. Adapterrel használtam otthon, de kellett egy külön kötyü ami lejjebb veszi a volt erősséget, mert Kanadában csak fele annyi van. Egy párszor le is csapta a biztosítékot.
2012. dec. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Otthoni cuccok Kanadában nem mükődik.De otthon a kanadai igen.(legalábbis a ps3,xbox360)
2012. dec. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem használhatod. Mivel nem kapcsoló üzemáű tápegysége van, így elég van európai, és amerikai/kanadai típus. Megoldható itthon a használata, lévén nem túl nagy teljesítményű (30W a kettő együtt max), tehát neked egy minimum 35W-s 230/110V transzformátorra lesz még szükséged. Amíg kint vagy, addig vegyél két aljzatot, ami illik a hálózati csatlakozójához. És így tudsz csinálni egy kis dobozkát, amivel nyugodtan használhatod, és nem kell átalakítóval szarakodni. Vagy ha még barkácsolni se akarsz, akkor hazahozol egy kettős elosztót, és itthon veszel egy ilyet:


[link]

2012. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen srácok mostmár tudom mit kell tennem megveszem a feszültség átalakítót és tudom használni.
2013. jan. 14. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!