Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két kártya...

Mi a különbség a két kártya között?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rövidesen új videókártyát akarok venni. Először egy ASUS GTX780 3GB GDDR5-t néztem(139,000Ft). Aztán találtam egy GAINWARD GTX770 4GB GDDR5 Phantom-ot(102,000Ft). Csináltam összehasonlítást a két kártya között és a különbség csak a VRAM volt. Azt szeretném kérdezni, hogy akkor mért olcsóbb a 4GB-os, mint a 3GB-os. Az a 37,000Ft csak a márka miatt van, vagy tényleg akkora különbség van a kettő között? A másik pedig, hogy szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni, melyik bírná tovább játékok terén? És lenne még egy kérdésem: a mostani processzorom egy Intel i5-2500K 3.30GHz, szerintetek érdemes lenne az új kártya mellé egy új processzort is venni? Előre is köszi a válaszokat. :)

2014. máj. 27. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem csak a VRAM mennyisége a különbség, hanem a GPU típusa is. GTX780 erősebb, mint a GTX770, ezért is magasabb az ára. Ha a minél nagyobb teljesítményű kártyát keresed, GTX780-at vedd, bár GTX770-nek is elégnek kellene lennie akár full HD-ben is.
2014. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!