Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Iphone 4 és...

Mi a különbség az Iphone 4 és a 4S között, és melyikbe milyen sim kártya kell?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

4-4s 4s sokkal gyorsabb jobb kamera Siri ennyi kb. Es annyi hogy az ios szoftver tovabb lesz támogatott a 4s en mint sima 4en. Ha nem volt meg iphone keszuleked kezdesnek eleg a sima 4azzal is mindent meglehet csinalni annyi hogy a kamerája csak 5mpx es nincs benne Siri es picit lassabb. Ha van penzed 4s re akkor azt ha nincs es számít a penz akkor sima 4.

Sima 4kb 50e ft

4s kb 70-80e ft.

2013. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 mag, meg a kamera a különbség kb.
2013. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! #2-es remélem csak viccel az árakkal, ennyiért legfeljebb csak külföldön lehet kapni, itthon meg max. használtan vagy lopottan!
2013. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Használtról van szó, de ez csak neked nem esett le.
2013. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom neked, hogy ha veszel akkor mindenképp 4S-t vegyél ... drágább, de idővel nemfogod megbánni. A 4 már most 3 éves készülék ... ami mégis látszik rajta. Az iOS 7 úgy akad rajta, hogy az valami szörnyű és vedd azt is számításba, hogy az iOS 8at már nemis fogja megkapni, tehát nem fogod rá tudni telepíteni. Amiből következik, hogy egy év múlva már az újabb alkalmazások NEM fognak rajta menni, vagy ha igen akadni fog ... folyamatosan kilépni... ha 4et veszel ezeket mindenképp vedd számításba, mert csalódni fogsz másképp.
2013. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a használatról van szó, csak megjegyeztem, hogy a #2-es nagyon "leárazta" az iPhone-okat!
2013. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és mini sim kell bele? vagy micro? vagy a kettő ugyanaz? :DDDDDDD
2014. jan. 5. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe micro kell.
2014. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!