Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy házilag készített...

Van egy házilag készített erősítőm ami tökéletesen működött edig van egy ki és egy bemenet a baj az hogy elszakadt a bemenet?

Figyelt kérdés
belülről szakadt ki és most nemtudom hogy vova cínezem? :/ 1megvan a másodikat pedig nem tudom h hova kell?

2014. jún. 5. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

És most erre milyen választ vársz mikor se azt nem közölted miféle fajta erősítőd van (ic-s, tranyós, csöves, digitális, analóg) se egy képet nem mellékeltél róla...?


Erre így annyi a válaszom, hogy oookkkkéeeeé

2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont mivel házilag készített erősítő, ezer meg egy kivitel lehet. Minimum egy kép kéne. De milyen erősítő lehet az, aminek a belsejében bármi el tud szakadni?
2014. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
képeket szerintem itt nem lehet küldeni.... csak valami kiindulási pont is jó lenne.. Facebookon tudnék képeket küldeni
2014. jún. 6. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kiindulási alapnak ennyiből erre telik: Meg kell keresni, hogy honnan szakadt le, és oda kell visszaforrasztani. De gondolom ezt eddig is tudtad. A többlet segítséghez minimum képek kellenek.

2014. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a probléma megoldódott ma adtam a jelet és mikor az egyik kondihoz értettem a szálat megszólalt :) cineztem.. és most minden jó
2014. jún. 6. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!