Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gitárkészítés házilag?

Gitárkészítés házilag?

Figyelt kérdés
Hozzáfognék egy sajátgyártású gitárhoz. Aki már csinált vagy ért hozzá az lásson már el tanácsokkal!Mire lenne jó figyelni, stb...És nem tudja valaki az elektronika hozzá, a hangolókulcsok, híd mennyibe kerülne?Még mielőtt valaki ideírná, hogy nézzek utánna a neten, már megtettem, de amiket láttam mind Fender meg társai, amik elég drágák.
2010. jan. 1. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát, nézd

hajrá:D

2010. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

najó, csak vicceltem:D én a helyedben a nyakat egyben vennémmeg, mert az bonyolult hogy szépen szóljon, a testet megtudod csinálni ha értesz az asztalosmunkához.

a hardverek után meg nézz szét az global.ebay.com -on,

hangolókulcsokat kaphatsz 8ezerért 6darabot, (szállítással eggyütt)

egy tune-o-matic bridge már 5ezerért a tiéd lehet, olcsó pickupot meg egykét ezerért is szerezhetsz, de szerintem ha házi gitárt akarsz csinálni, akkor érdemes rákölteni, és egy jóféle pickup-párt 20körül már találhatsz:)

2010. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát szeirntem baromság házilag készíteni a gitárt mivel 10000 huf körül nagyon szép gitárokat lehet venni én az enyémet 7 ért vettem és nagyonszeretem.a hangolást megtudod oldani inygen is.Nem kell más hozzá mint egy mikrofon és egy program a gépeden:D Ez a legolcsóbb megoldás:D
2010. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Hát 10k-ért max akusztikust kapsz. Elektromos gityót nem kapsz te 10k-ért! Most arról van szó, na mindegy.
2010. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Jah.Bocs azthittem klasszikusat.Akkor mindegy de tényleg van hangolóprogram gépre.


Előző előtti.

2010. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

jó, de azért a 7ezer forintos gitár is milyen már?!

ez olyan, mint mikor valaki fel akarja tuningolni a kocsiját, és minek arra költeni, hiszen 20ezerből olyan wartburgot lehet venni, hogy az csoda..

egy tényleg jó gitár amúgy is százezrekbe van, de ez meg egy külön élmény, ha elmondhatod a gitárodról hogy magad csináltad..

amúgy kérdező, közben te is szólj már hozzá a témához, hogy milyen gitárt szeretnél, meg hogy, meg van-e elképzelésed:)

2010. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Asztalos a szakmám, szóval a test megalkotásával, a nyakkal nem lenne gondom. Csak maga az elektronika okozott fejtörést.

Igen az tényleg egy élmény, ha ezt elmondhatod, meg ugyeár ennek eszmei értéke van számomra:)

2010. jan. 3. 18:48
 8/15 A kérdező kommentje:
Kinézetre egy vorson-stagg ötvözezetet terveztem meg!:)
2010. jan. 3. 18:49
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem a vorssonnak meg a staggnak nincs sok saját modellje, tehát milyen modellt akarsz alapul venni?:D egyébként, a nyakat saját magad akarod megcsinálni, vagy készen vennél hozzá?
2010. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
és üzenem valakinek, hogy nem az a legolcsóbb hangolás hogy mikrofont veszel a géphez és úgy.. én hallás után hangolok:) Teljesen ingyen van:D
2010. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!