Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megosztani az...

Névtelenül nevű kérdése:

Miért nem tudom megosztani az internetet laptoppal?

Figyelt kérdés

Acer aspire 5738G laptop, win8 32 bit, működő usb-s mobilnet.

Nem tudom osztani a mobilnetet. A létező összes ilyen jellegű alkalmazást letöltöttem már, de mind hibával állt le. A hiba szövege teljesen általános volt, nem lehet következtetni belőle a valódi okra.

Próbáltam parancssoros változatot is, de nem, nem, nem.

Próbáltam kábellel összekötni egy routerrel, de nem adja etherneten sem a netet. Sem wifin, sem sehogy.

A gépen tökéletesen működik a net.

Please, felkötöm magam.



2014. jún. 9. 11:36
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Vegyél 3G/4G internet megosztására alkalmas routert.


[link]

[link]

[link]

[link]


Vásárláskor nézd meg a kompatibilitási listát, hogy az adott router támogatja-e a modemed típusát!

2014. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem veszek. Külföldön vagyok 1 hónapig, és csak ez alatt az egy hónap alatt kellene. Otthon nincs rá szükségem.

A kérdésem továbbra is a mobilnet laptoppal való megosztására vonatkozik. Ez lehetséges is, csak rá kellene jönnöm.

Üdv.

2014. jún. 9. 13:13
 3/8 A kérdező kommentje:
A vicc, hogy otthon van is Huaweiem, simes wifi.
2014. jún. 9. 13:15
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Én is csak a Connectify -t és a MyPublicWiFi -t használtam erre, ami működött is. Ha neked nem megy, annak valószínű az az oka hogy a Windows 8 egy foschtalicska operációs rendszer. Legfeljebb akkor egy hónapig megleszel osztott internet nélkül 1 gépen..
2014. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Meg is lennék, csak akkor tudnék erről a fostalicska win8-ról whatsappozni.

De azért köszi.

2014. jún. 9. 14:07
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
2014. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeld most töltöm. De telepítéskor kiírja, hogy a videokártyám nem ok. Ati Radeon HD 4570 dedikált kártya. A starcraftII-nek jó, de ennek nem.

Basszus, pedig olyan jó ötletet adtál.

Drivert nem tudok frissíteni, mert a legújabb, megnéztem.

2014. jún. 9. 14:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Sikerült feltelepítenem, mégis kellett a videokártya driverfrissítése. Megy a whatsapp a fostalicska Windows 8-on.

Köszi, nagyon sokat segítettél.

Üdv.

2014. jún. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!