Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?...

Mi lehet a baja a laptopomnak? Megpróbáltok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

A laptopom egy ideig tökéletesen működött,de aztán mikor egyszer újból bekapcsoltam akkor fura dolgok történtek..

A chrome böngészőt használom.Mikor beléptem a böngészőbe néha be se akarta tölteni.Ha betöltötte akkor át akartam lépni egy másik oldalra(pl facebook) és pár alkalommal vagy kiírta hogy ssl kapcsolódási hiba,vagy csak egyszerűen nem töltötte be az oldalt.Olyan is szokott lenni,hogy az oldalakra mikor már belépek,még sokkal tovább töltenek.A legnagyobb hibák meg a következők :a youtubeon elkezdem lejátszani a videót,és csak a sárga csíkig tud menni,utána tölt,majd ha tovább tud menni akkor nagyon durván akadozik. A második legdurvább hiba az ,hogy a gép sokszor nem tud végrehajtani fontos frissítéseket,egy egyszerű "HIBA"-t ír ki.Az utolsó frissítés amit nem tud végrehajtani a chrome böngészőé volt,lehet ez a probléma?de lehet hogy már előtte is rossz volt.


2014. jún. 17. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ha te egy szőke nő vagy (az jön át az írásodon),akkor mi nem igazán fogunk most tudni segíteni ,mert azért a dolog feltételezne némi számtech hozzáértést,is,mert most még a problémát sem igazán érteni...
2014. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Mi ez: Windows7 vagy 8?

2. Van a gépeden megbízható védelem? Tűzfal és vírusirtó?

3. Mikor futtattál le utoljára vírusirtót?

4. Adobe Shockvawe Player volt frissitve?

5. Java volt frissitve?

6. Engedélyezve van a tűzfalon a Google Update? Csak akkor tudja frissiteni magát a Chrome.

7. Gyorsítótárat mikor töröltél utoljára? Van a gépeden talarítóprogram? Ccleaner kell.

8. A többi már bonyolultabb, ha ezek se használnak, vidd szakemberhez.

2014. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ömm.. Nem szőke vagyok hanem barna csak egyszerűen számítástechnikai tapasztalataim valóban nincsenek. Akkor elnézést hogy felettem itt így ezt a kérdést így hozzá nem értőlegesen.
2014. jún. 17. 12:25
 4/6 A kérdező kommentje:

2.:

windows 7,avast vírusírtót használok,utoljára tegnap futtattam és észlelt valami magas veszélyességű fájlt amit ki is javított,Adobe Shockvawe nem tudom hogy volt e frissítve,a Javát se,ezeket majd megnézem a tűzfal szerintem engedélyezve van de ellenőrzöm és köszönöm szépen letöltöm a tisztítóprogramot.köszönöm szépen a választ

2014. jún. 17. 12:34
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint a tűzfalon a chrome
2014. jún. 17. 12:36
 6/6 A kérdező kommentje:
illetve a google update.
2014. jún. 17. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!