Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Könyvet írok. Jegyzettömbe...

Könyvet írok. Jegyzettömbe nem tudok írni, mert az nekem nem jüó. Mit ajánlotok? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Olyan programokat linkeljetek már, ami nem kerül pénzbe. És ha már belinkelitek, írjátok már odaa mit nyomjak meg mert analfabéta vagyok ezen a téren :D segítsetek! Köszi <3 de írjátok oda mire menjek stb..köszi:)

2014. jún. 17. 17:00
 1/8 anonim válasza:

OpenOffice:


[link]

2014. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó de mire lépjek? :D -.- Mit nyomjak meg és hogyan használjam?
2014. jún. 17. 17:21
 3/8 anonim válasza:
Automatikusan elindul a letöltés, nem értem, hogy mi nem megy.
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen az írásod és fogalmazásod, akkor inkább először nyelvtankönyvet forgass, és ne könyvet akarj írni.
2014. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azért írtam helytelenül mert siettem -.-
2014. jún. 17. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy Libreoffice, bár a MS Word-nek is manapság egyre jobb a helyesírás javítása (mert ugye ez volt az eredeti kérdés) azt viszont illegálisan kell megoldanod, ha ingyen akarod. És a h. javítás természetesen hülyeség ellen nem véd :)


"Mit nyomjak meg és hogyan használjam?"

Azt mindenki magasról leszarja, hogy te nem értesz hozzá vagy éppen hótt hülye vagy géphez. Ha dolgozni akarsz a gépen, akkor az illető programokat erősen ajánlott készség szinten elsájátítani.

2014. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha nem titkos, milyen könyvet szeretnél írni?

Csak magadnak írod vagy ki is akarod adatni?

Ne haragudj meg ezért de ha ennyire nem értesz ahhoz, hogyan kell letölteni egy szövegszerkesztő programot akkor valószínűleg a programhoz sem fogsz érteni.

Egy olyan könyvet még olvasni is rossz, ahol nincs bekezdés, nincs sor és oldaltörés, címsor, lábjegyzet és egyéb szerkesztéssel kapcsolatos "követelmény".

Ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni akkor pár év komolyodást és tanulást javasolnék ezen a téren.

2014. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Drága utolsó. Tisztában vagyok azzal, hogyan kell könyvet írni. Nem titok. Magamnak szeretném írni. Miről, azt ide nem szándékoznám leírni. Bárki ellophatja az ''ötletet'', nem vagyok hülye-,- Ha annyira érdekel írj privit.
2014. júl. 5. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!