Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha lekapcsolják év végére az...

Ha lekapcsolják év végére az összes analóg adást, akkor kidobhatjuk a fr. Ncba a dvd-felvevő készülékünket?

Figyelt kérdés
Azt rebesgetik, hogy lassan meg fog szűnni az analóg adás. A digi-s set-top-box-ról pedig nem lehet rögzíteni, csak 1500 Ft fejében havonta. Ez is pofátlanság szerintem. AKkor legalább meghagynák az analógot, hogy a sok paraszt tudjon felvenni a tv-ből a régi felvevős dvd-jére.

2014. jún. 19. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az analóg adás már megszűnt.
2014. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem azt mondta az UPC-s ürge, hogy még vannak analóg adások, és fokozatosan kiiktatják majd. Na mindegy!
2014. jún. 19. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A upc-smediaboxból jön ki egy analóg koax kábel, a hagyományos tv-k simán fogják. Sőt, ha van valamilyen digitális csomagod, kb 30 csatornát STB nélkül is lehet fogni. Ezt egyenlőre nem tervezik megszüntetni. Még most is lehet kötni analóg kábel szerződést is.
2014. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, de nekem azt mondta, hogy lassan megszünnek, mert kell a hely az internetnek.
2014. jún. 20. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:

"AKkor legalább meghagynák az analógot, hogy a sok paraszt tudjon felvenni a tv-ből a régi felvevős dvd-jére."


A szolgáltató miért dolgozna maga ellen?

Amúgy meg veszel egy tuneres videó kártyát a gépbe és a számítógépeddel veheted fel a műsort. Én is azt teszem.

2016. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. nov. 24. 13:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Laptopom van, nem tudok videókártyát beletenni.
2016. nov. 24. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!