Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-home koax kábele kissé...

T-home koax kábele kissé kicsúszott/kimozdult a helyéről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy kihívom a szerelőket ami 3nap-ba telne nekem, lehet erre valami házi megoldás? Az a lényeg, hogy ma a modeme-t odébb raktam és a hülye t-fos amikor kötötte be nekem a netet meg a tv-t akkor a koaxra blankoltatta (vagy nem tudom minek hívják ezt amikor ilyen kis fejet tesz rá), a nyakából a mai nap valahogy sikeredett kicsúsznia kb 2-3mm-t úgy hogy alatta faszán láttam azt a kis ezüstös fodrozódós drótokat. Fogtam magam, gyorsan visszanyomtam óvatosan, de most bekapcsoltam a tv-t és persze ilyen kis mikró hullámzások (zavaros a kép) vannak rajta. Most nem tudom, hogy ez egy véletlen egybeesés-e, hogy pont a t-home nem közvetít jó képet - mert már fordult elő ilyen eset, vagy akkor a koax kábel fejnél zárlatnak sikerült kialakulnia. Régebb amikor ilyen antánnáról jött be a TV-adás az is ilyen koaxos volt és akkor rengetegszer javítottam/vágtam vissza a kábelből és toldottam hozzá a fej részét, vajon ez is ilyen vagy azért ide már komolyabb szaktudás/hozzáértés kell? Ezer bocs ha hülyeségeket mondok a kérdéseimben, nem igazán értek ehhez, ezért kérném a segítségeteket. Segítséget előre is köszi

2014. jún. 20. 19:16
1 2
 11/12 homo ludensz ***** válasza:
Nem éri meg speciális fogót venni mert például a telefonkábel végéhez már más milyen kell. Végül is annak munkaeszköze és elengedhetetlen kelléke aki nap mint nap ezzel dolgozik. Te egyszer kétszer használnád és egy idő után azt sem tudnád hová tetted.
2014. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jó rendben akkor hagyom a fogót és akkor veszek ilyen menetes csatit, hogy többet ne legyen baj ezzel :D
2014. jún. 22. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!