Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS! Diavetítést szeretnék...

SOS! Diavetítést szeretnék készíteni, hogy tudom átállítani az időtartamát egy kép nézésének?

Figyelt kérdés
Sima dokumentum, fájlkezelővel, saját gépen, csak nem látom, hogy lehetne variálni az időt, vagy a diavetítés bármely más beállítását.

2014. jún. 23. 11:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan beállítás van, hogy lassú közepes és gyors, de még annál is gyorsabb kéne, ilyen megoldás nem lehet?
2014. jún. 23. 11:14
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

PowerPoint program van telepítve a gépeden?(office)

Azzal "pazar"diavetítést tudsz csinálni...

2014. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen van, és tudom, de az baromi nagy munka, nincs rá időm.
2014. jún. 23. 14:43
 4/6 tomika_98 válasza:
a kérdés kiírót jól kinevettem, és mi az a baromi nagy munka? minden benne van a progiban. bejelentettem amiatt mert BUTASÁGot írt.
2014. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem ahhoz kepest hogy megnyomom a diavetitest, tobb munka minden kepet beilleszteni, es ppt-t csinalni. Nem ugy ertem hogy nincs meg fel ora alatt, de nem egy masodperces, jobb klikk beallitas, idebeallitas.
2014. jún. 25. 19:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a kerdest felreertetted, es a valaszomnal pedig rosszul fejeztem ki magam.
2014. jún. 25. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!