Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az új osx mavericksben miért...

Az új osx mavericksben miért van hogy az imessage alkalmazásban néhány embernek más színű a szövegbuboréka?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hogyan kell megváltoztati és nem is igazán zavar csak a miértje érdekelne :D az apple supporton se találtam erre választ. köszönöm :)

2014. jún. 25. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kék akkor szokott lenni, ha a másik fél is használ iMessaget, zöld pedig, ha nem. :)
2014. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Telefonon úgy van, hogyha sms-ként küldi el vagy ha neten keresztül imessege-ként, akkor más más a szín.

Ahogy az első is írta.

2014. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
neeeeeem :D az azért megvan :D arrra gondoltam hogy amióta megjelent a mavericks azóta van hogy akivel imessagesezez gépen (mert macen csak azt lehet) van hogy valaki szövegbuborékát rózsaszínnel,lilával,citromsárgával,szürkével vagy hasonlóval mutatja. ez valami új cucc az uj oprendszerben, csak érdekelt hogy mi alapján társít valakihez egy adott színt :D
2014. jún. 30. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!