Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan tabletet ami 50 ezer...

Olyan tabletet ami 50 ezer forintból kb. kijön elég erős néhány játékra is de főként filmezésre és netezésre használnám. Sokat lenne táskában könyvek nyomása alatt és jó lenne ha azért bírná a terhet. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nyereményjáték kapcsán pont erről olvasgattam a napokban, szerintem jó kis konfiguráció, ilyen áron.

[link]

2013. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:
ZEST Q813I
2013. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az Alcor Zest-et támogatom. Könyvek közé ne dobáld, tedd tokba, egyik sem szereti a "könyvek nyomását"!

Emellett még szóba jöhet első gen. Nexus 7, és az Asus memopad HD 7. Azért a HD, mert pár ezerrel több, mint a "sima" memopad 7, s mégis sokkal szebb a kijelzője, ennyi pluszt megér! Mindegyik akku időben jónak számít, pont ezért ezt a 3-mat ajánlom.

2013. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!