Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a három kimeneti kábel az...

Mi a három kimeneti kábel az ACDC adapteren?

Figyelt kérdés

A laptopom töltője elromlott és találtam egy másikat, aminek a kimeneti feszültsége. A probléma az, hogy a 2. töltőnek a kimeneténél (valamikor régen leszakadt a vége) 3 kábel van (2 szigetelt + amin nincs szigetelés) az 1. töltőn pedig csak 2 (1 szig., 1 nem szig.). Mi lehet a harmadik kábel? (Gondoltam, földelés, de az a kimenetnél nem szokott lenni)


Az 1. egy Delta Electronics SADP-65kb A a 2. egy World Travel Adapter AD-75wxx-xxx



2014. jún. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A laptop töltők sokfélék lehetnek, van, hogy csak 2 ér fut a vezetékben (tápfeszültség + és -), de előfordul, hogy használnak egy harmadik ID szálat is (nem tudom, mi a funkciója, google a barátod). Én mindenképpen azt javasolnám, hogy házilag ne gyárts hozzá másik töltőt, csak a típusához valót használd (érzékeny eszközök ezek, nem szeretném, hogy véletlen tönkretedd a laptopod).
2014. jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és ezeknek általában csak a vezetéke törik meg, vagy lesz éppen zárlatos, úgyhogy ha azt kicseréled a gyári töltő és csatlakozó megtartásával, lehet, hogy jó lesz még az a töltő. Persze csak ha értesz hozzá!
2014. jún. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!