Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tuningolhatom fel a...

Hogyan tuningolhatom fel a régi asztali gépemet valami elég zsír szerkentyűre? Miket ajánlotok? Elsősorban a teljesítményét akarom növelni meg videókarit ilyesmik. A ventilátort is le kéne cserélni stb.

Figyelt kérdés
Elsősorban a PC és a videókari teljesítményét akarom növelni. A ventilátort is le kéne cserélni stb...
2010. jan. 5. 20:15
 1/8 anonim válasza:

ez így sokkal drágábban fog kijönni, mintha vennél egy új gépet. nekem apám csináltatta meg, és nagyon sokba került.

egyébként bocs, hogy nem egészen a kérdésre válaszoltam :S

2010. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
semmi gond:D de egyébként mennyire jött ki? de sok mindent csináltatott meg? mert nekem mondjuk "csak" a vinyót meg a videókarit kellene kicserélni...
2010. jan. 5. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen a konfigod? Látatlanban nehéz válaszolni.


Videókártyák

[link]

Merevlemezek

[link]

2010. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát pontosan nem annyira tudom,de sztem nagyon alap. 2004es a gép,pentium 2es és XP service pack 2 van rajta...
2010. jan. 5. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha valóban pentium II-es a gép, akkor egyedül a billenytűzetet, az egeret, és a monitort nem kell kicserélni.
2010. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az elsö válaszadónak igaza van, lehet hogy többe kerül mint az új gép.

Miért?

A régebbi memóriák többe kerülnek, mivel már nem gyártják nagy mennyiségben pl. SDRAM vs DDR2 256MB SDRAM 7500FT 512DDR2 1350Ft

A régebbi alaplapba nem rakhatsz akármilyen új processzort (már a foglalat miatt sem), ha az alaplapot is cseréled, na meg akkor már egy erősebb táp is kell...merevlemez és videókártya...ez már egy teljes gép csere!

2010. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg mégegyszer, 2004-ben már a P2-es is igen elavult volt, az XP szerintem meg nem is kúszik fel rá..

Ha mégis, szinte használhatatlan..

Üdv: StMiklos

2010. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 2004-es simán p4 es lehet...Túl kevés infot ad meg a kérdező..így nem lehet segíteni...ja az előttem válaszolónak:1-es pentiumon,64mega rammal gond nélkül fut az xp:)
2010. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!